top of page

Podravka Pojedinačno PH u krosu

Odlični rezultati i dva mjesta u reprezentaciji🥳

U subotu 28.10. u Zaprešiću održalo se Podravka Pojedinačno PH u krosu čime smo završili ovu atletsku sezonu. Na blatnoj i teškoj stazi naši atletičari postigli su sljedeće rezultate.

Prve su svoju utrku za mlađe juniorke na 3 km odradile Dorja Salopek koja je zauzela 1. mjesto🥇 i Lara Franjković koja je ciljem prošla kao 6. Zatim su išle kadetkinje na 2 km gdje smo imali dvije predstavnice, Lorenu Hržan- Keglević koja je bila 4. i Mašu Svrtan koja je utrku završila 9. U zanimljivim utrkama za juniore i juniorke, Marta Svrtan na 4 km zauzela je 4. mjesto, dok je na 6 km Sven Franjković osvojio 1. mjesto🥇, a Tihon Salopek bio je 7. U najmasovnijoj utrci, od čak 65 atletičarki, na 1,5 km za mlađe kadetkinje Doroteja Šturm našla se na visokom 20. mjestu. Natjecanje je završilo najdužom utrkom seniora na 10 km gdje je Dorian Miškulin bio 3.🥉

Natjecanje je ujedno bilo izborno za nastup s reprezentacijom u Bugarskoj na Prvenstvu Balkana u krosu, a svoje mjesto u reprezentaciji izborili su Marta Svrtan i Sven Franjković.🇭🇷

Čestitamo svima na uspješno odrađenoj sezoni i želimo im puno sreće u sljedećoj!💚